Jesteś studentem co najmniej trzeciego roku studiów lub absolwentem studiów wyższych, który nie ukończył 30. roku życia?

Szukasz ciekawego i dobrze płatnego stażu?

Koniecznie sprawdź ofertę z tegorocznej edycji Programu Kariera - do zgarnięcia aż 40 płatnych staży w znanych i cenionych przedsiębiorstwach.

Pracę u siebie zaoferowały firmy z wielu różnorodnych branż. Jeśli marzysz o marketingu, reklamie i eventach nie możesz przegapić propozycji od MEDIACAP lub Legii Warszawa. Nie zawiedziesz się również jeśli jesteś finansistą, prawnikiem lub interesuje cię zdobywanie doświadczenia w działach HR.

Jeśli chcesz wziąć udział, rozwiąż jedno z case study – zadań wymaganych przez daną firmę i prześlij je wraz z CV. Termin zgłoszeń upływa 7 maja 2014r.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na stronie: http://programkariera.pl/ oraz na Absolvent.pl

Program Kariera to inicjatywa Polskiej Rady Biznesu – organizacji skupiającej największych polskich przedsiębiorców.