Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie

Email Drukuj

 Poszukujesz pierwszych doświadczeń zawodowych?

Skończyłeś studia – szukasz właśnie pracy lub czujesz, że na Twoim obecnym stanowisku stoisz w miejscu?

Jesteś w trakcie studiów i stwierdziłeś, że chcesz zdobyć doświadczenie na rynku pracy?

Nie zastanawiaj się, rozpocznij swoją karierę zawodową w BDI Sp. z o.o.

W związku z realizacją nowego projektu, poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. obsługi Klienta

Zakres obowiązków:

  • kontakt telefoniczny z Klientami przy obsłudze kampanii wychodzących
  • badanie potrzeb i doradztwo w zakresie proponowanych usług finansowych
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie
  • wysoka motywacja do pracy
  • gotowość do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)
  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office doświadczenie w sprzedaży lub call center będzie mile widziane

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • wsparcie i zrozumienie - przyjazna atmosfera w młodym i dynamicznym  zespole!

Dołącz do Naszego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na skrzynkę:

wraz z następującą klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.