Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie

Email Drukuj

 Nowopowstający Anglojęzyczny Punkt Przedszkolny Montessori poszukuje:

NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO.
Stanowisko:
WYCHOWAWCA PROWADZĄCY GRUPĘ PRZEDSZKOLNĄ
Lokalizacja:
Warszawa, na granicy Rembertów-Praga Południe

Zadania:

  • pomoc w prowadzeniu grupy przedszkolnej zgodnie z podstawą programową wychowania
  • przedszkolnego oraz zgodnie z założeniami pedagogiki Montessori,
  • współpraca z dyrekcją przedszkola na polu dydaktycznym oraz administracyjnym,
  • współpraca z rodzicami,

Oczekujemy:

  • przygotowania pedagogicznego oraz kwalifikacji merytorycznych z zakresu wychowania
  • przedszkolnego,
  • teoretycznej i praktycznej znajomości pedagogiki Marii Montessori ( kurs lub studia podyplomowe
  • kierunkowe Montessori), lub gotowość ich podjęcia,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,

Oferujemy:

  • pracę w kameralnym i przyjaznym środowisku,
  • merytoryczne wsparcie dyrektora pedagogicznego,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • udział w różnorakich szkoleniach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.