Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie

Email Drukuj

FORMULARZ  OFERTY  PRACY/STAŻU/PRAKTYKI

Typ oferty praca stała lub dodatkowa

Nazwa firmy/instytucji oraz dane teleadresowe

IF- Poland sp. z o.o przy współpracy z Albireo Marketing sp. z o.o.

Warszawa, ul. Żurawia 26/10 00-515 Warszawa

Tel. 881 228 377 lub 881 228 467

Informacje o firmie/instytucji

Współpraca z organizacjami pożytku publicznego oraz z organizacjami pozarządowymi.

Oferowane stanowisko

Poszukujemy Specjalisty D/S Fundraisingu

Miejsce zatrudnienia

Warszawa, ul. Żytnia 73/4, 01-149 Warszawa

Opis stanowiska/Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:
• Zdobywanie funduszy na metodami fundraisingu;
• Tworzenie i realizowanie strategii fundraisingowych;
• Poszukiwanie darczyńców oraz sponsorów;
• Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z darczyńcami i sponsorami;
• Przygotowywanie planów i indywidualnych propozycji współpracy dopasowanych do potrzeb i specyfiki poszczególnych darczyńców i sponsorów;
• Zarządzanie współpracą z darczyńcami i sponsorami;
• Umiejętność sprawnej komunikacji (łatwość kontaktu z klientem), kreatywność, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy (zarówno samodzielnej, jak i w zespole

Wymagania

Pożądane kwalifikacje i doświadczenie zawodowe (mile widzane):

• Doświadczenie w przygotowywaniu kampanii fundraisingowych;
• Doświadczenie w pracy nad realizacją projektów finansowanych ze źródeł publicznych (np. samorządowych, ministerialnych, międzynarodowych, UE);
• Doświadczenie w pracy koordynatora wolontariatu lub w pracy wolontariusza;
• Samodzielność w pracy;
• Wiedza dotycząca funkcjonowania organizacji pozarządowych;
• Umiejętność szybkiej i dokładnej analizy dokumentacji;

Oferowane warunki zatrudnienia

Praca na podstawie umowy o dzieło (prowizja). Możliwość zarobienia od 2500- 4000 tys miesięcznie w zależności od poświęconego czasu.

Praca może być traktowana jako praca dodatkowa, której  poświęcamy kilka godzin tygodniowo.

Możliwość awansu oraz szereg szkoleń i wyjazdów służbowych.

Sposób aplikowania

Mailowo:

Lub

Data ważności ogłoszenia

Do 30.06.2016