Internetowa giełda pracy

Drodzy Studenci,

Miło nam poinformować, iż Fundacja „Fundusz Inicjatyw” realizuje innowacyjny projekt „PI – Innowacyjny model GODZENIE PRZEZ KOBIETY ŻYCIA ZAWODOWEGO I RODZINNEGO”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem projektu jest dostarczenie grupom użytkowników z woj. mazowieckiego produktu - modelu godzenia przez kobiety życia zawodowego z rodzinnym. Jeden z elementów modelu stanowi internetowa giełda pracy, dostępna pod adresem www.elastycznapraca.com oraz www.ffi.org.pl/gieldapracy. Szczegółowe informacje nt. całego modelu dostępne są na stronie http://www.ffi.org.pl/innowacyjnymodelgodzenie/

Serwis www.elastycznapraca.com to internetowa giełda pracy przeznaczona dla kobiet, szczególnie tych przebywających na urlopach macierzyńskich/rodzicielskich/wychowawczych oraz dla pracodawców zainteresowanych elastycznymi formami zatrudnienia. Giełda umożliwia bezpłatne dodawanie ogłoszeń osobom poszukującym pracy oraz pracodawcom, szczególnie ogłoszeń związanych ze elastycznymi formami współpracy. Korzystanie z giełdy wymaga zarejestrowania, a wszystkie informacje wprowadzane do niej podlegają moderacji przez administratora, co zwiększa bezpieczeństwo korzystania z giełdy i wiarygodność informacji na niej umieszczanych.

Fundacja "Fundusz Inicjatyw"

FFI ul. Żeromskiego 94 pok. 115