Praca w Niemczech - sieci gastronomiczne, rolnictwo, sprzątanie

Praca wakacyjna w Niemczech

dla studentów studiów dziennych/uczniów

– lato 2014

(informacja szczegółowa na stronie: www.wup.mazowsze.pl – zakładka aktualności)

Studenci/uczniowie zainteresowani podjęciem zatrudnienia w okresie przerwy wakacyjnej w Niemczech mogą ubiegać się za pośrednictwem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie                   o formularze, które stanowią podstawę do późniejszego otrzymania umowy od pracodawcy niemieckiego.

O zatrudnienie w okresie przerwy wakacyjnej w Niemczech mogą ubiegać się:

- studenci studiów dziennych,

- uczniowie szkół ponadgimnazjalnych (za wyjątkiem szkół ogólnokształcących),

- w wieku od 18 lat do 35 lat,

- posiadający co najmniej dobrą znajomość języka niemieckiego (wymagany minimum 3-letni okres nauki języka niemieckiego),

- deklarujący gotowość do podjęcia pracy, przez co najmniej 2 miesiące w okresie letnich wakacji,

Oferowana praca wakacyjna to najczęściej prace pomocnicze w rolnictwie, przy sprzątaniu budynków, w hotelarstwie i gastronomii, w sieci gastronomicznej (np. Mc Donalds), jak również w niewielkim stopniu w przemyśle.

Szczegółowe informacje można uzyskać w:

Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie

ul. Ciołka 10A pok. 305

tel. 22/ 532-22-07, 532-22-35/36

www.wup.mazowsze.pl – zakładka aktualności

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

w godzinach 8.00-15.30,

lub właściwej Filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie

Nieprzekraczalny termin złożenia dokumentów: 10 stycznia 2014r.