Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie

Konsultant telefoniczny - Arteria S.A.

Email Drukuj

Grupa Kapitałowa Arteria S.A. jest liderem rynku outsourcingu sprzedaży usług i obsługi klienta w Polsce. Oferuje najszerszy na rynku zakres rozwiązań w modelach outsourcingowych, z którego korzystają największe przedsiębiorstwa w kraju. Jedyny na polskim rynku model biznesowy Grupy Kapitałowej Arteria S.A. pozwala na kierowanie kompleksowej oferty usług sprzedażowych i obsługi klienta do dużych korporacji. Skuteczność modelu potwierdza bogate portfolio klientów z branży telefonii mobilnej, energetyki i usług komunalnych, płatnych telewizji cyfrowych, wydawnictw specjalistycznych, branży usług finansowych.

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KONSULTANT TELEFONICZNY

(miejsce pracy: Warszawa)

Obowiązki:
-Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami biznesowymi

Oczekujemy:
-Wykształcenie min. średnie
-Dobra dykcja, poprawna wymowa
-Znajomość obsługi komputera w stopniu dobrym
-Komunikatywność, kreatywność
-Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie: gwarantowana podstawa wynagrodzenia (14zł/h brutto)
  + premie i bonusy
-Stabilne zatrudnienie: umowa zlecenie/ umowa o prace
-Godziny pracy: 8:00-15:00

-Praca od poniedziałku do piątku

-Duże możliwości rozwoju w strukturach firmy

Nie wymagamy doświadczenia.
Zespół Trenerów przygotuje Cię do pracy.
Oferujemy bezpłatne szkolenia z zakresu technik sprzedaży, komunikacji.

Dołącz do naszego zespołu !
Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV na adres mail:

Dział rekrutacji: tel. (22) 482-02-47, (22) 482-02-16 w godzinach 9:00-17:00
Dogodna lokalizacja: Warszawa ul. Stawki 2a w pobliżu Metra Dworzec Gdański