1000 Euro do wygrania!

Wszyscy studenci zaintreresowani rozwojem online marketingu oraz rozwiązaniami mobilnymi mogą przesyłać swoje pomysły oraz spostrzeżenia w postaci esejów, strategii marketingowych lub prezentacji. Najlepsze pomysły doczekają się realizacji, a autor zwycięzkiej pracy otrzyma jednorazowe stypendium w wysokości 1000 Euro

Program stypendialny ShopAlike.pl został stworzony z myślą o studentach, którzy wiążą swoją przyszłość z branżą e-commerce i chcieliby podzielić się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą, dotyczącą najnowszych trendów oraz innowacyjnych rozwiązań związanych z tematyką branży e-commerce, social media, marketingu internetowego oraz aplikacji mobilnych. Jest to pierwsza edycja, w której biorą udział polskie Uniwersytety i Wyższe Szkoły o profilu ekonomicznym oraz Wydziały Zarządzania i Komunikacji.

Wszystkie szczegóły dotyczące udziału w programie stypendialnym bezpośrednio na stronie: http://www.shopalike.pl/program-stypendialny.html