Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie

PHP/WordPress Developer w firmie CreateIT

Email Drukuj

Drodzy Studenci i Aboslwenci,

zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy jako PHP/WordPress Developer w firmie CreateIT.


Oddychasz kodem? Śnisz o algorytmach? Napędzasz się PHP? 

 A tak bardziej serio: Jeśli pociąga Cię świat programowania stron internetowych, myślisz konstrukcjami języka PHP i komponentami Wordpressa, pragniesz pracować w zespole młodych i pełnych pasji programistów, a do tego kręci Cię wiedza i rozwój, to ta oferta z pewnością powinna Cię zainteresować, ponieważ poszukujemy: 

PHP/WordPress Deweloper

Miejsce pracy: Warszawa lub Radom 

Opis stanowiska pracy:

Współpracując z nami będziesz odpowiedzialny za skład projektów stron internetowych z języka HTML5/CSS 3 do szablonu WordPress w języku PHP5.

Co Ty możesz zrobić dla nas:

To co jest dla nas najważniejsze to Twoje zaangażowanie. Jeśli do tego chcesz zdobyć unikalną wiedzę to już masz u nas dużego plusa. Znając język angielski dogadasz się z Portugalczykiem, Niemcem i Kirgizem pracującymi w naszym zespole.

Na  początek  ważne  jest  abyś umiał poruszać się w PHP 5 i znał  platformę  WordPress. Umiejętność programowania obiektowego będzie Twoim dodatkowym atutem, natomiast asem w rękawie co najmniej
3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

 Co my możemy zrobić dla Ciebie: 

Nasze produkty są kupowane na całym świecie. Zaoferujemy Ci możliwość uczestniczenia
w międzynarodowych projektach, oraz szereg wewnętrznych szkoleń, dzięki którym posiądziesz unikatową wiedzę. Będzie to praca nie tylko ciekawa ale stwarzająca Ci duże możliwości rozwoju. U nas nigdy nie będzie nudno, ponieważ zapewnimy Ci nieograniczony dostęp do zimnych i ciepłych napojów oraz strefę chillout z Piłkarzykami i Playstation.

Nie możemy również zapomnieć o atrakcyjnym wynagrodzeniu i elastycznym czasie pracy.


 Jeśli wszystko to wydaje Ci się atrakcyjne i widzisz się w naszym zespole

nie wahaj się wysłać do nas CV klikając w przycisk aplikowania z nazwą stanowiska w tytule.

Kontaktować się będziemy wyłącznie z wybranymi osobami.
Dodatkowo zachęcamy do odwiedzenia nas na stronie: www.createit.pl/  
oraz na FB https://www.facebook.com/createITpl

Jesteśmy createIT. Tworzymy IT. I świetnie nam to wychodzi!

createIT to firma specjalizująca się w tworzeniu stron, aplikacji oraz systemów inter- i intranetowych. Istnieje na rynku od roku 2001 zdobywając doświadczenia na rynku polskim i zagranicznym. Pracuje 

z małymi, średnimi oraz dużymi kontrahentami oraz z tzw. start-upami . Ma szerokie doświadczenie
w kompleksowej obsłudze operatorów telekomunikacyjnych w zakresie wizerunku w Internecie. Opracowuje i dostarcza wsparcie technologiczne dla drugiej największej platformy aukcyjnej w Polsce oraz portalu hazardowego o światowym zasięgu, wspiera przedsięwzięcia typu e-commerce i wiele innych.
  


 

Niezbędne będzie także dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie i umieszczenie
w bazie danych createIT  s.c. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesów i projektów rekrutacyjnych, realizowanych przez createIT  s.c. obecnie oraz w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883). Jednocześnie potwierdzam, że poinformowano mnie o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych osobowych, do ich uzupełniania, uaktualniania oraz żądania usunięcia w każdym terminie."