Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie

Ascari s.r.o - specjalista ds. rozwoju

Email Drukuj

 

SPECJALISTA DS. ROZWOJU

Poszukujesz stażu za granicą, bo wiesz, że dzięki temu, Twój przyszły pracodawca wybierze Ciebie zamiast absolwenta bez doświadczenia? Chcesz zdobyć umiejętności, które ułatwią Ci poszukiwanie pracy po studiach?

Stań się częścią jednej z pięciu najlepszych agencji pracy w Republice Czeskiej – Ascari s.r.o., której klientami są miedzynarodowe firmy tj. Bang & Olufsen, TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.) i Lear Corporation. Skorzystaj z zalet jakie niesie za sobą bycie współtwórcą nowego projektu, którego celem jest otworzenie pierszego oddziału tejże agencji na rynku niemieckim.

 

Twoimi współpracownikami będą zarówno specjaliści z Czech, jak i z Niemiec i z Polski, a szkolił Cię będzie renomowany szkoleniowiec, który swe umiejętności pozyskiwał w USA i w Kanadzie.

 

Wiesz, co w tym jest największą wygodą? W ogóle nie musisz znać języska czeskiego - damy Ci bowiem możliwość współpracowania z polskim zespołem, który będzi Ci pomagał.

 

 

W czym jeszcze będziesz mógł się realizować i zdobywać doświadczenie?

 

-         spotkania z ważnymi klientami z Czech i zagranicy

-         udział w tworzeniu prezentacji i kampani marketingowych

-         udział w zebraniach z Kierownictwem

-         zagraniczne podróże służbowe

-         aktywny udział w międzynarodowym zespole

 

Jesteśmy również otwarci na Twoje pomysły i Twóje podeście do pracy. Twoja praca będzie kreatywna i różnorodna pod wieloma względami. Zyskasz umiejętności i doświadczenie, dzięki któremy będziesz ceniejszy na rynku pracy.